Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service notebooků

Každý hledá Service notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Service notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Service notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Service notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Service notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Service notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Service notebooků - po celé ČR

Service notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Service notebooků .

Service notebooků - bleskově

Service notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Service notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Service notebooků

Naši experti z Service notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Service notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Service notebooků se už o Vás postará.
Service notebooků - poslední objednávky

Microsoft - Surface Pro 3

Rozbity dispjek a jeste neco nevim co. Nak to neslo zapnout tak sem to nak parkrat zapl se mi podarilo tak sem to nevipinal tak 2 mnesice pak prisel updejt samo se to restartovalo a uz to nenajelo sem to nozem vzal . Sem potreboval praci. , displej sem ocistil vsechno praskle sklo je to rozdelane pripravene na to se podivat odbornikem muj nuz neni moz profesionalni. Dekuji

Microsoft - Surface 256gb model 1631

Praskly display, na dotyk reaguje zmateně nelze používat.

Microsoft - Surface Pro 4

Prasklý display (už dlouho), nezapíná se (nový problém)

Microsoft - Surface Pro 4

Potrebuji vymenit baterii, soucasna uz ztraci kapacitu. Novou baterii mam, ale netroufnu si na vymenu.

sony vaio - SVS131A11M

Samovolně se vypne před naběhnutím OS (Win 7) vypne se i při spuštění v nouzovém režimu.

Microsoft - Surface 3 Pro

Výměna akumulátoru. Celkové vyčištění.

Umax visionbook 7QA 3G - 7QA 3G

Dobrý den prosím výměna displeje, vím že je levný ale je rok starý a krásné funguje, bohužel dceři spadl přímo na displej, ale jinak po zapnutí funguje, rozsvítí vnitřek bude ok jen sklo.. A díky tomu se do něj nedostanu 🙈děkuji za info Vrbová

Microsoft - Surface pro 4

Prasklý display, pouze krycí sklo, dotyk funguje normálně.

Gigabyte - U2442 v2

Notebook má již nefunční baterii, ale teď nejsde zapnout ani při připojení do sítě, nesvítí ani kontrolka síťového napájení

Microsoft - Surface Pro 3

Tablet naposledy zacal vydavat zvuk zvyseneho chlazeni (asi prehratim) a nasledne rychle vypnul. Od te doby nelze nastartovat ani po vyzkouseni vsech moznosti uvedeno na strankach Microsoft.