Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Most

Foto Service Most provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Most víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Most poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Most - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Most může využít opravdu každý. Foto Service Most funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Most platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Most je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Most a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Most - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Most . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Most závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Most Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Most Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Most .

Foto Service Most rechle

Foto Service Most ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Most . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Most potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Most - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-