Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Cheb

Foto Service Cheb provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Cheb víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Cheb poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Cheb rechle

Foto Service Cheb ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Cheb . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Cheb potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Cheb - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Cheb může využít opravdu každý. Foto Service Cheb funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Cheb platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Cheb je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Cheb a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Cheb - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Cheb . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Cheb závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Cheb Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Cheb Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Cheb .
Service Foto Cheb - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-