Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Service iRobot po celé ČR

Service iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Service iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Service iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Service iRobot nikdy nebylo snažší.

Service iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Service iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Service iRobot na trhu. Zvolte si Service iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Service iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Service iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Service iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Service iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Service iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Service iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Service iRobot - poslední objednávky

Vileda Relax cleaning robot - A9

Po nabiti vysavac pracoval, ale pri naraze napr. : do steny prestal pracovat a to sa opakovalo, mala som pocit, akoby sa dostatocne nenabil. Po vyndani baterie a zhnovu vlozeni sa pravdepodobne uz nenabijal, prestal uplne pracovat.

Roomba - Pet edition

Po na nabíjení vyjede a začne hlásit potřebu nabíjení. Tedy asi baterka.

Roomba - Roomba 563

Klepe pouzdro na kartáče, kartáče se netočí,Roomba hlásí vyčistit kartáče, i když jsou vyčištěné.

scooba - 390

ulomený uzávěr přístroje

Ecovacs - Deebot R96

Přístroj hlásí chybu navigačního systému

Irobot Roomba - 700

nedělá nic

iRobot - Roomba 780

Bliká červeně stav baterie, bliká červený trojúhelník a píše error5

roomba - roomba 563

netočí se kartáče, nefungují čidla na pravé straně na náraz.

Roomba 880 - Roomba 880

Vysavač vyjede nabitý, vycisteny (včetně výměny nového filtru) ze základny a cca po 2 minutách se zastaví a hlásí potřebu vyčistit. Poprosim o konzultaci ohledně možné závady. Dekuji

Roomba 886 - 886

Zlomene madlo