Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Service iRobot po celé ČR

Service iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Service iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Service iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Service iRobot nikdy nebylo snažší.

Service iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Service iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Service iRobot na trhu. Zvolte si Service iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Service iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Service iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Service iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Service iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Service iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Service iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Service iRobot - poslední objednávky

Robzone - Duoro xclean PROFI

DOTAZ. Nevysava kartáč se točí ale nesbírá nepořádek a vzadu jak má při vytírání foukat vzduch na vysouseni tak nefouka. Staří 2,5 roku. Děkuji Smolik

Roomba - Roomba 780

nejde nabíjet, hlásí chybu 5

iROBOT - 965 wifi

Robot již přibližně rok hlásí chybu 6. Někdy vyjede a vysaje, někdy se točí pozpátku a někdy se hned zastaví. Poslední dobou se vždy hned zastaví, vysaje tak jednou za týden po mnoha pokusech. Robot je 2 roky starý.

I Robot - Roomba 555

Netočí se kartáče a špatná převodovka

iRobot - Braava 320

Dobrý den, rád bych se informoval na cenu výměny koleček u tohoto výrobku. Kola mají prasklé pneumatiky, jinak kola jako taková jsou v pořádku. Dále by mě zajímalo, zda je rozdíl v ceně opravy - resp. následujícího doručení ze servisu - v případě svozu a nebo osobním doručením do sběrny ve Zlíně. Děkuji.

irobot roomba - 886

irobot byl polit vodou,nefunguje

Rob zone - DUORO-DRY-WET-CLEANINK

dám ho do stanice ukáže hned že je nabytý ale nejede a není nabytý

robzone duoro xclean - duoro xclean

ne vysává - přestala se točit vnitřní vrtulka, jinak vše funguje

Roomba - 980

Dobrý den, asi mi odešla dokovací stanice. Přestala svítit a proto i nabíjet. Možná je problém jen v kabelu. Také bych potřebovala novou baterii, málo už vydrží.

LG - LG HOM-BOT

Jezdí zmateně i po vyčištění všech senzorů. Nevyčistí celou plochu/pokoj/ a už hlásí "čištění dokončeno"