Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Service iRobot po celé ČR

Service iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Service iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Service iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Service iRobot nikdy nebylo snažší.

Service iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Service iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Service iRobot na trhu. Zvolte si Service iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Service iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Service iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Service iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Service iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Service iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Service iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Service iRobot - poslední objednávky

Roomba - 780

Nejde sací ventilátor

Roomba - 555

Netočí se oba hlavní kartáče.

roomba - roomba 530

popojede a zasekne se

Robzone - Roomy 3

zablokované pravé zadní kolo

rob zone duoro - duoro wet and dry cleaning

E002

Roomba - Roomba 876

Roomba vyjede ze stanice, točí se v kruhu, po cca dvou minutách zastaví, hlásí chybu číslo 9 - dle manuálu je třeba zkontrolovat a vyčistit nárazník - bezúspěšně.

iRobot - 560

asi odešla baterie-rychle se vybíjí.Potom potřebuji vyměnit všechny kartáčky

Rob ZONE DUORO - ROB ZONE DUORO

Robotický vysavač je v nabíjecí stanici,na nabíječce svítí modrá kontrolka,stroj pomalu točí smetáčky a hlas sděluje - vyčkejte, zpracovávám pokyny. Pokud je stroj mimo nabíječku tak nic nehlásí a nepohybuje se, nefunguje.

Deeboot - M81 Pro

Prestal fungovat senzor nárazu

irobot - Roomba 800

chrčí převody