Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Service iRobot po celé ČR

Service iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Service iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Service iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Service iRobot nikdy nebylo snažší.

Service iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Service iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Service iRobot na trhu. Zvolte si Service iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Service iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Service iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Service iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Service iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Service iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Service iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Service iRobot - poslední objednávky

Roomba - 650

nelze nabít, světýlko clen "pulsuje" v rychlejším tempu než obvykle a po určité době nabíjení se objeví symbol Error 5. Vysavač jsem vyčistila, možné kable rozpojila a spojila a problém trvá.

roomba - 581

malá výdrž při vysávání, nutná výměna baterie

roomba - 581

nevydrží vysávat asi je nutná výměna baterie

ROOMBA - 780

uražený (ulomený) infračervený senzor

ecovacs - D62

Dobrý den vysavač se nedobíjí a tímpádem nefunguje,myslím,že by to mohla být špatná baterie???

Roomba - 782

zřejmě rozbitá převodovka, netočí se kartáče

Roomba - 555

I po nabití po zapnutí nefunguje a bliká červená kontrolka. Přístroj zakoupen v prosinci 2011, dosud bez závady.

Sencor - E2 14.1

při strouhání brambor se začaly ozývat rachotivé zvuky, nelze proto používat

ecovacs - Deepoo

rob. vysavač před spuštěním ukazuje, že je plně nabitý a cca po 5ti minutách provozu přestane pracovat -vybitá baterie. (Baterie je nová)

RobZone - Roomy 3. plus

Po spuštění se robot zastaví stojí 3- 4 vteřiny pak jede asi 20 vteřin a znovu stojí .Opakuje se to nepravidelně ,nakonec se zastaví úplně