Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Brno

Foto Service Brno provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Brno víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Brno poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Brno - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Brno může využít opravdu každý. Foto Service Brno funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Brno platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Brno je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Brno a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Brno - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Brno . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Brno závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Brno Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Brno Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Brno .

Foto Service Brno rechle

Foto Service Brno ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Brno . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Brno potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Brno - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-