Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Olomouc

Foto Service Olomouc provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Olomouc víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Olomouc poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Olomouc - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Olomouc může využít opravdu každý. Foto Service Olomouc funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Olomouc platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Olomouc je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Olomouc a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Olomouc - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Olomouc . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Olomouc závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Olomouc Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Olomouc Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Olomouc .

Foto Service Olomouc rechle

Foto Service Olomouc ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Olomouc . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Olomouc potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Olomouc - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-