Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Kolín

Foto Service Kolín provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Kolín víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Kolín poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Kolín rechle

Foto Service Kolín ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Kolín . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Kolín potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Kolín - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Kolín může využít opravdu každý. Foto Service Kolín funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Kolín platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Kolín je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Kolín a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Kolín - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Kolín . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Kolín závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Kolín Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Kolín Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Kolín .
Service Foto Kolín - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-