Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se vším.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

Samsung - Galaxy A5

Nejde zapnout Wifi

Samsung - Galaxy S4

Telefon upadla zčernal mu display, není nic vidět, ale jinak funguje

HTC - HTC Desire A9191

Skvrna na displei Nefunkční reproduktor Nelze zaktualizovat navigaci

GSmart - Elite

prasklý diplay

Evolveo - StrongPhone wifi

Vadný, nejspíš zkorodovaný reproduktor. Zvuky zvonění, radio vydává,ale pouze slabě.

iphone 6S - 6S

prasklé přední sklo

ZOPO - ZOPO ZP998

Dobrý den, prosím pouze o nezávazné zhodnocení, ještě nejsem zcela rozhodnuta, zda mobil nechám opravit (záleží na ceně opravy). Děkuji. Mobilní telefon jsem koupila 24.11.2014 a zhruba na začátku roku 2017 začal problém při nabíjení, kdy konektor v mobilu začal být opotřeben až zcela odešel. Přes eBay jsem koupila náhradní USB panel/desku pro ZOPO ZP998 a nechala jej podomácku opravit. Bohužel s novým panelem přestala fungovat obrazovka. Po opětovném navrácení starého USB panelu do mobilu, obrazovka stále nefunguje.

Asus - Zenfone 3 Max 5.5´´

Telefon spadl a rozbilo se sklo, vše funkční

Xiaomi - Mi5

Zničený zadní skleněný kryt baterie, display rozbitý v pravém horním rohu a ve vzniklé díře došlo k utržení jakéhosi měděného papíru , problémy s výkonem a sluchátka jsou zaseklá v headset módu.

MyPhone - Hammer Energy

výměna lcd