Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se všemi telefony.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

Motorola - One

poškozen display

Motorola - one vision

Nefunkční mikrofony, oba. A prasklé sklíčko předního fotáku

Gigaset - 270 plus

4x jssem dávala do továrního natavení a stále mi to hlásí malware., který nejde deaktivovat ani odinstalovat jen vynutit ukončení. Jakmila stáhnu do mobilu své aplikace, začne mobil se sám přihlašovat na internet a nabízí hry ke stažení.A dále se pak sám vypíná atd. Při hlubší kontrole mého účtu jsem zjistila, že že na mobil bylo přihlášeno několik androidů. to jsem zrušila. Nicméně se bojím, aby nebyl únik informací z mého účtu mailu.

Samsung - Galaxy a50

Dobrý den, po pádu mobilu mi přestal fungovat displej na samsung galaxy a50, pouze chvílemi problikává ve spodní části, mobil samotný funguje - např. v autě přes bluetooth šel uskutečnit hovor. Jak nákladná by byla oprava a jak rychle by bylo možné opravu provést? Děkuji Mleziva

LG - G6

Začínající problém se zadním tlačítkem odemykání spojeným se čtečkou otisku prstu. https://www.servisnidily.cz/Servisni-dily/LG-G6-ctecka-otisku-prstu-flex-home-tlacitko-cerne?gclid=Cj0KCQjwi7yCBhDJARIsAMWFScNuFaIv0amD15k_RO-RbJOa3gnXS260JZTxjzw1_Pc51IjGhDj52KYaAl7PEALw_wcB

Blackberry - Passsport

potřebuji vyměnit baterku

Vodafone - VDF700

zřejmě problém s konektorem pro nabíjení baterie, po připojení k nabíjení buď nabíjí přerušovaně, nebo vůbec. Pokud ručně přidržím kablík nabíjení v určité poloze, tak pak nabíjí. Případně bych ráda nechala zkontrolovat kapacitu baterie, zda je už na výměnu či ne.

Motorola - Moto E7 Power

Prasklé sklo na displeji

Nokia - Nokia 7plus

Dva oranžové flíčky na displeji

LG - V30

Dobrý den, prasklo mi sklo/displej na telefonu lg V30 - v rohu, telefon je zatím funkční, ale zjišťuji možnosti.... Jste schopni vyměnit? Pokud ano, za kolik? Děkuji Rottr