Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se všemi telefony.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

BENQ - F5_16

prasklé sklo na displeji

iget - BV 5000

prasklý displey

Lenovo - VIBE PRO P1A42

dobrý den mám prosbu-dotaz: telefon : Lenovo VIBE PRO P1A42 koupený 1.12.2016 -v pravém horním rohu popraskalo čelní sklo (po pádu na zem-přestože byl v pouzdře) -zatím se zdá, že vše funguje-jen to opticky není hezké -dokážete to opravit-vyměnit? -(předpokládám, že by bylo asi lepší vyměnit NE jen vlastní sklo, ale komplet sklo včetně displaye) -pokud ano-prosím info, za jak dlouho a za kolik Kč děkuji s pozdravem Pavel Pösinger 731177955

Xiaomi - Redmi note 5

Prasklé sklíčko fotoaparátu

alcatel - pop4

prasklý displej

EVOLVEO - Q7-LTE

nejde zapnout

nokia - 6103 TYP RN161

Na kloubu chybí kus plastu ulomený , uštíplý 1 cm z venkovní strany, je to na dílu s displejemi,a je vůle při otevírání, viděl bych to na výměnu celé té jedné části, kde jsou oba displeje, nebo jen část nová a displeje přehodit do nové části a zadní kryt baterie je taky třeba nový.Dejte prosím vědět jestli se to vyplatí opravit a přibližná cena. Děkuji Gurecký

Vodafone - Smart Ultra 7

Nefunguje reproduktor. Nezvoní, nelze aktivovat ani hlasitý hovor.

Samsung - Galaxy Note 8

rozbité sklo, poškozený displej

Iphone - 6S plus

Telefon nejde zapnout. V originál servisu detekovana závada na základové desce. Opravujete i základové desky na bázi jednotlivých komponentu?