Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se všemi telefony.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

evolveo - Q5

nereagují okrajové části displeje

Sony - XA1

rozbitý zadní fooaparat

Samsung - Galaxy S7

vadný displej

Huawei - P20 lite

Rozbitý displej

Lenovo - K920

Telefon se po cca 3-4 minutách sám restartuje-vymazané IMEI.

Huawei - nova 3i

displey je tmavý (dobytí baterie nepomáhá), hovory mohu přijímat

HUAWEI - P9

Prasklý bílý displej. Telefon funguje.

huawei P9 lite - PRA-LX1

PRASKLÉ SKLO DISPLEJE

Alcatel - 7048x

Nefunguje mikrofon. Když volám, tak mně nikdo neslyší.

Samsung - A520F 2017

Nikdo s kým mluvím mě neslyší. U pořízení videa nejde též zvuk. Zřejmě mikrofon. Prosím o cenu a předem děkuji. Manoch Z.