Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se všemi telefony.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

Apple - 5s

Červená obrazovka

Nokia - 6303 classic

Vážení přátelé, co by prosím pěkně stála výměna konektoru pro nabíjení v telefonu? Na šňůře nabíječky konektor v pořádku. Telefon jinak zcela zdravý včetně původní baterie. Byla by škoda ho likvidovat... S přátelským pozdravem Petr Šrámek

BlackBerry - KeyOne

Prasklý displej v oblasti senzorických kláves, v důsledku čehož dvě ze senzorických kláves nefungují.

Doogee - Y7

Prasklý displej

xiaomi - mi A2 lite

rozpitý LCD displej

Apple - X

přestal fungovat displej a po pravé straně je zelený pruh .. Bohužel je měsíc po záruce:(

Doogee - S60 Lite

Nejspíše nafouklá baterie. Telefon dříve ukazoval 100% a v zápětí se sám vypnul. Kryt v zadní části z baterie lehce vypouklý ven.

HTC - M8s

Výměna baterie

myPhone - Fun LTE

prasklé sklo

doogee - ip68

nefunguje mikrofon