Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se všemi telefony.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

xiaomi - Mi 9

Telefon nelze otevřít pomocí tahem prsto po bodech.Jsem si jist, že zadávám správně a nechci přijít o data,,Je nějaká možnost odblokování bez ztráty dat?

Acer tablet - ONE B3 A50

špatný nabíjecí konektor Jaká by byla cena?

Huawei - P40lite

Prasklé sklíčko na čočce fotoaparátu, rozbité sklo na displeji

Huawei - P40lite

Prasklé sklíčko na čočce fotoaparátu, rozbité sklo na displeji

Nokia - 7.1

Nejde spustit, chyba v bootování, telefon hlásí, že je zamčený a nelze ho vrátit do továrního nastavení.

Gigaset - GX290

prasklý displej, funkční. Potřebuji ho vyměnit za nový.

evolveho - strongphoneg4

prasklé sklo displeje

Iphone Xs - Iphone Xs space gray

Nereaguje dotyk

Asus - ZenFone 4 Pro

Dobrý den, rozbil se mi displej (sklo včetně dotyku) u mobilu Asus ZenFone 4 Pro. Provádíte opravy displeje i u tohoto mobilu? Kolik by oprava případně stála? Děkuji za odpověď.

Motorola - Edge plus 5g

Prasklá zadní skleněná strana, rozbitá čočka fotoaparátu a poničená ochranná fólie