Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se všemi telefony.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

Cubot - King kong 3

Prasklé dotykové sklo nebo prasklé dotykové sklo + lcd

BlackBerry - KeyOne

Při hovoru někdy špatně slyším druhého člověka,když mluví,hovor se seká,zachotí. Nevím, zda to souvisí s mikrofonem nebo reproduktorem. Mě slyší lidi normálně. Poprosím o nacenění opravy na výměnu repro nebo mikrofonu.

OnePlus - 5t

Obrazovka nereaguje na dotyk Neni cerna ale neda se nikam proklikat

ASUS - zc553kl

po pádu mobil nejde zapnout, při pokusu nabijet se rozsviti a zhasne ale nenabiji

Cubot - King Kong Mini, Quest Lite

Prosím odhad ceny výměny př.panelu, rozhoduji se o koupi odolného smartfonu

Motorola - One Action

Praskle sklo

Nokia - 7.1

Spatná funkce mikrofonu a reproduktoru a nabíjecího konektoru. Reproduktor a mikrofon - někdy blbne někdy ne.

huawei - P20 Lite

nefunguje půlka displeje, proto nejde odemknout atd.

Huawei - P Smart Z

Rozbitý displej a špatně reaguje na dotyk začíná se mi pomalu ztrácet obraz

Cubot j3 - Cubot J3

Nefunkcni notifikacni dioda