Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Mobilů

Naše firma Service Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Service Mobilů si poradí se všemi telefony.

Service Mobilů profesionálně

Service Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Service Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Service Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service Mobilů levně

Service Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Service Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Service Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Service Mobilů - poslední objednávky

Aligator - S4040 duo

Prasklý displej v horní polovině - nelze otevřít žádnou ikonku, nefungují ani 3 základní "tlačítka", která jsou ve spodní části mimo obrazovku. V podstatě nefunguje nic. Občas po mnohanásobném stisknutí v místě prasknutí něco náhodně naskočí, ale více nejde. Pokud by oprava nebyla možná nebo by byla nepřijatelně drahá, potřebovala bych alespoň z telefonu nějak dostat SMS s důležitými informacemi - nepodařilo se mi to stáhnout přes kabel do PC ani přes bluetooth do spárovaného mobilu Nokia ani tabletu Huawei (údajně je problém na straně toho mobilu Aligator).

Nokia - 5.3

Prasklé sklo displeje

Samsung - A40

Dobrý den telefon, relativně nový, funguje ale z ničeho nic přestal svítit displej. Záruční oprava odmítnuta s odůvodněním, že k poruše došlo pádem telefonu (což nevylučuji, ale od pádu ke vzniku závady uplynulo několik měsíců..) Na jakou přibližnou částku by mě oprava u Vás mohla vyjít? díky za odpoved Vybíral

Appl - SE 2020

prasklý displej

Evolveo - Evolveo Easy XD

telefon se při přijetí hovoru vypíná

HTC - U12+

Prasklé dotykové sklo (dotyk a displej plně funguje)

cubot - quest lite

zobrazovací displey špatný, byl z malé části vyteklý a po dalším pádu přestal svítit,zobrazovat-sklo s dotykem ok ještě je nefunkční reproduktor vyzvánění

one plus - nord

rozbitá, nefunkční obrazovka poškozený rám(roh). nelze zapnout- nefunguje.

huawei - mate s

potřebuji vymenit baterii .tu mam novou.

Blackberry - Key2

Po padu rozbity dotykovy display, nemoznost ovladani telefonu.