Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů

Service fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů víme co s ním.

Service fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů může využít opravdu každý. Service fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Service fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Service fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Service fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů .

Service fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Service fotoaparátů - poslední objednávky

Olympus - VR-360

Přestal úplně fungovat. Po připojení na nabíječku se nabíjení na displeji nezobrazí.

Panasonic - DMC-TZ25

Špatně zoomuje tam i zpět.Někdy při zoomování zapne video. Pravděpodobně poškozen plastový díl zoomu na desce VJ50098 (MDK332V-O N). Prosím o cenu opravy,nebo dílu,který bych koupil. Děkuji

Olympus 5000 - 5000

Po zapnutí fotoaparátu se vysune objektiv následně se zasune a fotoaparát se vypne.Poslední použítí přístroje-v prašném prostředí.

Olympus - No E 510 DC 7,4V

Samovolně se otvírá slot pro kartu, vyčištění včetně dvou objektivů, před závaznou objednávkou mně, prosím, sdělte termín a cenu

Nikon - Nikon Coolpix P330

Ulomena dvířka kde je baterka a karta

Canon - EOS 650D

servis fotoaparátu, vyčištění optiky, čočky....

canon - SX710HS

po pádu na zem nejde vysunout objektiv, také clonka objektivu je stále pootevřená

Olympus - olympus vh -510

sam od seba se zapne vysune zoom a vypne zasune zoom: az kým se nevybije cca 100000krat

Nikkor - Nikon 55-300mm f/4,5-5,6 AF-S DX

Spadol na zem, žiadne vady z von nevidno, nejde zoomovať a ostriť.

nikon - coolpix p500

nejde blesk