Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů

Service fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů víme co s ním.

Service fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů může využít opravdu každý. Service fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Service fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Service fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Service fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů .

Service fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Service fotoaparátů - poslední objednávky

olympus - VH210

špatně ostří

Nikon colpix - Colpix 6200

Nejde otevřít a displej se rozmazává.Nevim jestli stojí za opravu děkuji

Panasonic - FX 150

Nejde fotit. Na displeji: vypněte a znovu zapněte kameru(nereaguje). Poté nápis: systémová chyba (ostření)

canon - canon 50 d

čištění snímače

A58 - A58

Spadl na zem . Ve fotoaparátu je nějaká částici něco vypadleho vypadá to jako nějaká krytka černá ve ctverci

Kodak - KodakEasyShare MS75

spadl na zem, neukazuje displej, nefotí

Nikon - Coolpix S520

Závada objektivu, nevyjíždí, poškozený kryt, který nedovírá.

Canon - 1200D

Snimac vyčistit

olympus - stylus

nenabíjí

Lumix - DMC-L25

Po upadnutí na zem se nevysouvá objektiv. Elektronika funguje.