Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů

Service fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů víme co s ním.

Service fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů může využít opravdu každý. Service fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Service fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Service fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Service fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů .

Service fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Service fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - D7200

Nerožne se hlavní displej

Nikon - D5100

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik by mě stála oprava mého fotoaparátu, který se mi nejspíše porouchal. Foťák mám zhruba 5-6 let. Na dovolené teď v červenci (zrovna ve chvíli, kdy se to hodí nejméně) mi částečně přestal fotit. Abych byla přesná, v interiéru fotí, sice se mi zdají fotky tmavší, ale fotí, kdežto venku, na přímém sluníčku jsem s ním schopná vyfotit jen úplně černé snímky, případně z větší části černé a částečně s objekty, které fotím, už se mi též podařilo vyfotit i venku, ale vždy to bylo jen ve stínu nebo když bylo zataženo (a ještě ne vždy). S foťákem se mi nic nestalo, nespadnul mi, ani si nejsem vědoma nějakých zvláštních otřesů či něčeho podobného, kdy by se mohl porouchat. Předem děkuji za informace. S pozdravem Ing. Michaela Šarmírová

SONY - DSC-RX100

Objektiv se při vysouvání zastaví a zůstane v polovytaženém stavu. Následně se opakovaně otvírá a zavírá. Fotoaparát pravděpodobně spadl z větší výšky.

Canon - Canon Prima Zoom Shot

Jedná se již o starší fotoaparát na film, který byl zakoupený v prosinci 1996. Nyní nevyjíždí objektiv, jinak byl fotoaparát spolehlivý.

Fujifilm - Fine Pix S4300

Při výměně baterií ztratí nastavení data a času.

panasonic - dmc-lx100

prach na snímači

Canon - Eos 60D

Dobry den Po vypnuti live view v menu a pripojeni k pocitaci fotoaparat prestal fungovat.Lcd je cerno jen pri vypnuti ukaze cleaning sensor.Vsechny tlacitka jsou jako mrtvi neukazou nic na displeji.Fotak bezi jak v automodu

Fujifilm - X-T2

Rozbitý LCD display + poškozený nosník LCD displeje. Nefunkční tlačítka koš, náhled fotky a nefunkční otočný kroužek (video, sekvenční snímání, snímání, adv, panorama, . . . ), vizuálně žádné poškození.

Olympus - SP-560 UZ

Chyba zumu a dlouhá doba ukládání při focení.

Sony - Sony DSC-WX350

Nejde domáčknout spoušť ani nefunguje zoom. Po zapnutí na displeji bliká kód E.91.01