Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů

Service fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů víme co s ním.

Service fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů může využít opravdu každý. Service fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Service fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Service fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Service fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů .

Service fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Service fotoaparátů - poslední objednávky

Olympus OM-D - E-M10III

Po zapnutí fotoaparátu píše "zkontrolujte stav objektivu" a objektiv se vysouvá a zasouvá.

canon - CA-IXUS 230 SILV

NEZAVÍRÁ A NEOTVÍRÁ SE MI OBJEKTIV- HLÁSÍ MI TO CHYBU

Nikon - D600

Prasklina a ulomenina na těle fotoaparátu po pádu. Zároveň mám doměnku že od té doby fotí více rozmazaně. K fotoaparátu je závažnjší problém k opravě také Objektiv. Model: SIGMA 70-200mm, 1:2,8 macro II a zde je přímo vytržený závit - který se zacvakáva do těla fotoaparátu od objektivu pokud mě budete kontaktovat přes email, můžu pak nazpět poslat fotografie

NIKON - COOLPIX A900

Nefunkční mechanika fotoaparátu

Konica Minolta - Dimage Z1

rozbitý kryt baterií

Canon - EOS 1300D

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na kolik tak u Vás cca vyjde vyčištění fotoaparátu? Pravděpodobně mám prach na čipu, ale může být i v objektivu (pokud je to možné). Dělá mi to několik čmouh na fotkách. Děkuji moc K. Povenzová

CANON - G7X

Mechanicky poškozený zoom

Fujifilm - x30

poškrábaný objektiv

Sony - RX 100 (2013)

Po zapnutí v režimu fotografování je na displeji místo snímaného obrazu pouze něco jako analogový šum. Dále při přepínání expozičních režimů není nastavení stabilní, režimy někdy skáčí.

Olympus - Sp-510uz

Po x letech nepoužívání ( asi 8) lze fotoaparát zapnout, avšak zamrzne po cca 30 vteřinách (stihnu nastavit datum, jednu fotku a nebo nějakou další činnost a konec). Nelze vypnout. Po vyjmutí a vrácení baterii se už nezapne. Musí zůstat asi 2 hodiny bez baterií, aby po jejich znovu vložení se vypnul a nastartoval znovu. A pak pořád dokola. Prosím o info o jakou závadu se může jednat a co by stála oprava. Dekuji