Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů

Service fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů víme co s ním.

Service fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů může využít opravdu každý. Service fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Service fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Service fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Service fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů .

Service fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Service fotoaparátů - poslední objednávky

Panasonic - Lumix - DC - FZ82

Při zapnutém přístroji a vysunutém objektivu (bez zoomu) došlo k nárazu o zem. Fotoaparát se v této pozici vypnul a nereaguje.

Panasonic lumix - g7

Na fotoaparátu nefunguje čtečka paměťových karet, nedá se do ní karta ani vložit.

Nikon - Nikon D 3200

Fotoaparát nedoostřuje při přiblížení obrazu a fotografie jsou i při nastavení auto přeostřené.

Nikon - D3200

Ulomené packy bajonetu na objektivu Nikkor

Nikon - Coolpix L25

Vylomená dvířka na baterii

Nikon - Coolpix L25

Vylomená dvířka baterie

Nikon - Coolpix L340

Fotokamera Nikon CoolPIX L340. Na kazde fotografii, za kazdych podminek a nastaveni, se objevi vertikalni barevny tenky pruh. Na LCD obrazovce ten pruh videt neni. Vyplati se to opravovat? popripadne menit matricu? Dekuji

FujiFilm - FinePix F 500 EXR No.: 1AA43719

lens control error nelze ovládat ostření objektivu

Panasonic - lumix

fotoaparát spadl na zem a nefunguje ZOOM, přibližování a oddalování.

Nikon - COOLPIX S3300

Po pádu na zem pokažená mechanika optiky. Nezasouvá se po vypnutí, nezaostřuje při pokusu o focení, nelze udělat foto.