Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů

Service fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů víme co s ním.

Service fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů může využít opravdu každý. Service fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Service fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Service fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Service fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů .

Service fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Service fotoaparátů - poslední objednávky

LUMIX - MEGA O.I.S

nefunkční spodní uzávěr baterie a karty -uzávěr nedrží

NIKON - D80

Na displeji bliká ERROR. Po vyčištění kontaktů objektivu fotoaparát udělal dvě fotky a pak opět přestal fotit a bliká znovu ERROR.

sony - cyber shot 7.2 mega pixels

nejde ani 1 program i při vložení karty sony memory stick org.sony hlasí na všech proramech no memory space karta černě bliká

Pentax - K500

Fotoaparát nezaostřuje. Fotky jsou tmavé až černé.

canon - Canon PowerShot G7 X Mark II

při focení s bleskem se ozve prskání od statické elektřiny a blesk sice bleskne, ale na fotce to není vidět

Canon - Power Shot G1X Mark II

Objektiv zůstává vytažený. Po zapnutí se na displeji objeví - Chyba objektivu - přístroj se automaticky vypne.

Sony - DSC - HX 90V

ulomil se malý držák baterie uvnitř prostoru pro baterii

Casio - Exilim

Nezavírá kryt objektivu, rozpadl se

Fujifilm - Instax square sq6

Spadl a rozbil se blesk

Lumix - Panasonic DMC-LX2

nevyjíždí objektiv i když je baterie nabitá