Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů

Service fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů víme co s ním.

Service fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů může využít opravdu každý. Service fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Service fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Service fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Service fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů .

Service fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Service fotoaparátů - poslední objednávky

Pentax - K 500

potřebuji vyčistit čip

Nikon - Nikon D5200

bliká zelené světélko u paměťové karty, nelze stisknout spoušť po cca 30 min použití. Možná koroze vnitřních částí

Olympus - Camedia C-720 Ultra zoom

Po výměně baterii se již apatát nerozsvítil,polarita zachována.

Canon - PowerShot A4000 IS

Při zapnutí "bzučí" a objektiv nevyleze z fotoaparátu. Na obrazovce se píše "Chyba objektivu. Přístroj se automaticky vypne. Znovu zapněte fotoaparát."

Benq - 12.5 ois = víc jsem nenašel

poškozené USB = na fotoaparátu i nabíjecím kabelu. Jinak vše bezvadně funguje. Závada vznikla opačným zasouváním kabelu do USB

Canon - PC1209

Naprelo do vrobku

Olympus - 550 UZ

Rychlé vybíjení nabíjecích baterií (Sanyo-eneloop-1900 mA),při vybití a výměně se vymazávají čas a datum. Přístroj nebyl údajně několik let používán ani dobíjeny baterie. Vada vnitřního dobíjecího článku?

Canon - Ixus 132 (modrý)

Utopení - do 10 sekund vytáhnuto, do přístroje se dostalo trochu vody - poté přestal zcela fungovat

nikon - d3300

Poškozený modul hodního integrovaného blesku po nárazu se ulomila pacička co drží blesk zaklopený

Nikon - S9200

Zaprášená optika , mechanická chyba při vyjížděli blesku. ( ohnuty plisek)