Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Plzeň

Foto Service Plzeň provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Plzeň víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Plzeň poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Plzeň - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Plzeň může využít opravdu každý. Foto Service Plzeň funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Plzeň platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Plzeň je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Plzeň a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Plzeň - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Plzeň . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Plzeň závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Plzeň Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Plzeň Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Plzeň .

Foto Service Plzeň rechle

Foto Service Plzeň ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Plzeň . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Plzeň potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Plzeň - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-