Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Písek

Foto Service Písek provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Písek víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Písek poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Písek - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Písek může využít opravdu každý. Foto Service Písek funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Písek platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Písek je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Písek a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Písek - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Písek . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Písek závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Písek Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Písek Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Písek .

Foto Service Písek rechle

Foto Service Písek ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Písek . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Písek potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Písek - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-