Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Kodak Plzeň

Foto Service Kodak Plzeň provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Kodak Plzeň víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Kodak Plzeň poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Kodak Plzeň rechle

Foto Service Kodak Plzeň ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Kodak Plzeň. Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Kodak Plzeň potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Kodak Plzeň - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Kodak Plzeň může využít opravdu každý. Foto Service Kodak Plzeň funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Kodak Plzeň platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Kodak Plzeň je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Kodak Plzeň a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Kodak Plzeň - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Kodak Plzeň. Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Kodak Plzeň závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Kodak Plzeň Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Kodak Plzeň Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Kodak Plzeň.
Service Foto Kodak Plzeň - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-