Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Lumix Písek

Foto Service Lumix Písek provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Lumix Písek víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Lumix Písek poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Lumix Písek rechle

Foto Service Lumix Písek ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Lumix Písek. Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Lumix Písek potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Lumix Písek - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Lumix Písek může využít opravdu každý. Foto Service Lumix Písek funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Lumix Písek platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Lumix Písek je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Lumix Písek a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Lumix Písek - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Lumix Písek. Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Lumix Písek závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Lumix Písek Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Lumix Písek Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Lumix Písek.
Service Foto Lumix Písek - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-