Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Kodak Olomouc

Foto Service Kodak Olomouc provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Kodak Olomouc víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Kodak Olomouc poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Kodak Olomouc rechle

Foto Service Kodak Olomouc ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Kodak Olomouc. Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Kodak Olomouc potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Kodak Olomouc - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Kodak Olomouc může využít opravdu každý. Foto Service Kodak Olomouc funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Kodak Olomouc platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Kodak Olomouc je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Kodak Olomouc a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Kodak Olomouc - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Kodak Olomouc. Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Kodak Olomouc závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Kodak Olomouc Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Kodak Olomouc Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Kodak Olomouc.
Service Foto Kodak Olomouc - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-