Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Kodak Mělník

Foto Service Kodak Mělník provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Kodak Mělník víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Kodak Mělník poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Kodak Mělník - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Kodak Mělník může využít opravdu každý. Foto Service Kodak Mělník funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Kodak Mělník platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Kodak Mělník je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Kodak Mělník a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Kodak Mělník - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Kodak Mělník. Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Kodak Mělník závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Kodak Mělník Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Kodak Mělník Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Kodak Mělník.

Foto Service Kodak Mělník rechle

Foto Service Kodak Mělník ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Kodak Mělník. Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Kodak Mělník potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Kodak Mělník - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-