Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Kodak

Foto Service Kodak provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Kodak víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Kodak poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Kodak rechle

Foto Service Kodak ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Kodak . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Kodak potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Kodak - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Kodak může využít opravdu každý. Foto Service Kodak funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Kodak platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Kodak je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Kodak a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Kodak - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Kodak . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Kodak závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Kodak Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Kodak Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Kodak .
Service Foto Kodak - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-