Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Casio

Foto Service Casio provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Casio víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Casio poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Casio - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Casio může využít opravdu každý. Foto Service Casio funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Casio platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Casio je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Casio a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Casio - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Casio . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Casio závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Casio Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Casio Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Casio .

Foto Service Casio rechle

Foto Service Casio ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Casio . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Casio potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Casio - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-