Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Lumix

Foto Service Lumix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Lumix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Lumix poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Lumix rechle

Foto Service Lumix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Service Lumix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Lumix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Lumix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Lumix může využít opravdu každý. Foto Service Lumix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Lumix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Lumix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Lumix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Lumix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Lumix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Lumix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Lumix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Lumix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Lumix .
Service Foto Lumix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-