Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Easypix

Foto Service Easypix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Easypix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Easypix poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Easypix rechle

Foto Service Easypix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Service Easypix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Easypix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Easypix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Easypix může využít opravdu každý. Foto Service Easypix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Easypix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Easypix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Easypix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Easypix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Easypix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Easypix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Easypix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Easypix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Easypix .
Service Foto Easypix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-