Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Exilim

Foto Service Exilim provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Exilim víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Exilim poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Exilim - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Exilim může využít opravdu každý. Foto Service Exilim funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Exilim platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Exilim je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Exilim a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Exilim - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Exilim . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Exilim závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Exilim Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Exilim Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Exilim .

Foto Service Exilim rechle

Foto Service Exilim ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Service Exilim . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Exilim potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Exilim - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-