Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Ricoh

Foto Service Ricoh provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Ricoh víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Ricoh poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Ricoh - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Ricoh může využít opravdu každý. Foto Service Ricoh funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Ricoh platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Ricoh je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Ricoh a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Ricoh - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Ricoh . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Ricoh závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Ricoh Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Ricoh Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Ricoh .

Foto Service Ricoh rechle

Foto Service Ricoh ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Ricoh . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Ricoh potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Ricoh - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-