Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Finepix

Foto Service Finepix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Finepix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Finepix poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Finepix rechle

Foto Service Finepix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Service Finepix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Finepix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Finepix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Finepix může využít opravdu každý. Foto Service Finepix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Finepix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Finepix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Finepix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Finepix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Finepix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Finepix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Finepix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Finepix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Finepix .
Service Foto Finepix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-