Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Fujifilm

Foto Service Fujifilm provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Fujifilm víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Fujifilm poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Fujifilm rechle

Foto Service Fujifilm ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Service Fujifilm . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Fujifilm potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Service Fujifilm - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Fujifilm může využít opravdu každý. Foto Service Fujifilm funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Fujifilm platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Fujifilm je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Fujifilm a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Fujifilm - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Fujifilm . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Fujifilm závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Fujifilm Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Fujifilm Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Fujifilm .
Service Foto Fujifilm - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-