Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Foto Ixus

Foto Service Ixus provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Service Ixus víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Service Ixus poradí i s těmi méně známými.

Foto Service Ixus - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Service Ixus může využít opravdu každý. Foto Service Ixus funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Service Ixus platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Service Ixus je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Service Ixus a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Service Ixus - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Service Ixus . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Service Ixus závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Service Ixus Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Service Ixus Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Service Ixus .

Foto Service Ixus rechle

Foto Service Ixus ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Service Ixus . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Service Ixus potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Service Foto Ixus - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-