Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto

Foto Opravna provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna může využít opravdu každý. Foto Opravna funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna .

Foto Opravna rechle

Foto Opravna ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto - poslední objednávky

Nikon - D3100

Blesk neblesk. Ob?as vyskakuje sm (jakoby se ob?as zm?klo tla?tko na vyklopen blesku). V automatu ho chce pout, vysko?, ale nebleskne.

Panasonic - ZX1

fleky na snimaci

Canon - eos 500

neostri

Blackberry - SQW100

Nejde zapnout

Nikon - S9500

smitko na snimaci

Samsung - WB650

nefunkcni nezobrazuje objektiv nezavre

NIKON - D3100

nezaostruje na automate

Panasonic Lumix - FZ 28

vadny prepinac off/on

Nikon Coolpix - L 830

VYTOPENY

Casio - Exilim

nejde zapnout, baterie nova