Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Lumix

Foto Opravna Lumix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Lumix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Lumix poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Lumix rechle

Foto Opravna Lumix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Opravna Lumix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Lumix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Lumix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Lumix může využít opravdu každý. Foto Opravna Lumix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Lumix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Lumix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Lumix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Lumix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Lumix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Lumix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Lumix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Lumix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Lumix .
Opravna Foto Lumix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-