Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Exilim

Foto Opravna Exilim provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Exilim víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Exilim poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Exilim - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Exilim může využít opravdu každý. Foto Opravna Exilim funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Exilim platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Exilim je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Exilim a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Exilim - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Exilim . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Exilim závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Exilim Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Exilim Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Exilim .

Foto Opravna Exilim rechle

Foto Opravna Exilim ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Opravna Exilim . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Exilim potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Exilim - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-