Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Toshiba

Foto Opravna Toshiba provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Toshiba víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Toshiba poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Toshiba rechle

Foto Opravna Toshiba ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Toshiba . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Toshiba potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Toshiba - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Toshiba může využít opravdu každý. Foto Opravna Toshiba funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Toshiba platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Toshiba je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Toshiba a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Toshiba - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Toshiba . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Toshiba závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Toshiba Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Toshiba Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Toshiba .
Opravna Foto Toshiba - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-