Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Ixus

Foto Opravna Ixus provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Ixus víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Ixus poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Ixus - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Ixus může využít opravdu každý. Foto Opravna Ixus funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Ixus platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Ixus je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Ixus a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Ixus - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Ixus . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Ixus závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Ixus Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Ixus Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Ixus .

Foto Opravna Ixus rechle

Foto Opravna Ixus ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Opravna Ixus . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Ixus potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Ixus - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-