Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

nokia - 7.1

výměna napájecího konektoru

Huawei - P30 Pro

Po pádu prasklá dotuková obrazovka. Display vypadá ok.

Alcatel - Idol 4 Pro

Problikava displej a sam se vypne,klidně i 5krat za sebou.

DOOGEE - S96pro s.č.- S96PROEEA0000011755

Vadný hlavní reproduktor (praskání pro přehrávání jakéhokoliv audia včetně vyzváněcích tónů)

Black Berry - Lo

Slot Simkarty. nenajde simku + blackberry classic výměna baterie( hned se vybije)

Alcatel - ŽE 2019

Dostat se přes Google účet

Apple - X

Prasklé přední sklo

HUAWEI - P8

dotaz na cenu - vyměna baterie

Motorola - Moto G7

Rozbité sklíčko Ochranná folie

Samsung - Galaxy a12

Prasklé dotykové sklo, displej zobrazuje normálně