Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Olympus - E-PL3

Vázne planžeta za objektivem,fotoaparát se následně vypne.

olympus - stylus 1s

nefunguje zapínací tlačítko ON-OFF

Sony - RX10 II

Blesk po vysunutí nedrží zpět v těle foťáku

Nikon - D5100

Špatně ostří na automatické ostření s objektivem 50 mm F1.8 Nikkor, fotky jsou rozmazané za všech podmínek. Nepříliš kvalitní fotky ani s původně dodaným setovým objektivem 18-108 mm. Fotoaparát dříve dělal dobré a ostré fotky s oběma objektivy.

Nikon - D5100

Nevyskakuje vestavěný blesk.

FujiFilm - outdoor XP140

skvrna na objektivu, jako zamlžení, nebo neostrost v jednom místě.

OLYMPUS - Tough TG-6

rozlomený kroužek kolem spouště, na přibližování

NIcon - Coolpix

Neotvírá se mi objektiv

Nikon - coolpix B500

Po výmněně baterijí nejde zapnout,když se to po několika pokusech povedlo,nereagoval na žádné tlačítko a na výklopném displeji byly svislé barevné proužky.

canon - powershot g7x markII

tlačítko zapnutí, občas nejde zapnout a pravděpodobně nefunkční blesk