Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Ricoh

Foto Opravna Ricoh provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Ricoh víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Ricoh poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Ricoh - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Ricoh může využít opravdu každý. Foto Opravna Ricoh funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Ricoh platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Ricoh je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Ricoh a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Ricoh - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Ricoh . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Ricoh závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Ricoh Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Ricoh Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Ricoh .

Foto Opravna Ricoh rechle

Foto Opravna Ricoh ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Ricoh . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Ricoh potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Ricoh - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-