Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Tábor

Foto Opravna Tábor provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Tábor víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Tábor poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Tábor - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Tábor může využít opravdu každý. Foto Opravna Tábor funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Tábor platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Tábor je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Tábor a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Tábor - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Tábor . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Tábor závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Tábor Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Tábor Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Tábor .

Foto Opravna Tábor rechle

Foto Opravna Tábor ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Tábor . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Tábor potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Tábor - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-