Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna notebooků

Každý hledá Opravna notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Opravna notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Opravna notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Opravna notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Opravna notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Opravna notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Opravna notebooků - po celé ČR

Opravna notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Opravna notebooků .

Opravna notebooků - bleskově

Opravna notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Opravna notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Opravna notebooků

Naši experti z Opravna notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Opravna notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Opravna notebooků se už o Vás postará.
Opravna notebooků - poslední objednávky

Microsoft - Surface Book 2 15-inch display model 1793 i7

Vadný kontakt mezi monitorem a klávesnicí, ignoruje klávescnici, i když je připojená a neustále funguje pouze v režimu tabletu

HP - ProBook

Notebook potřebuje opravit nebo vyměnit ventilátor včetně vyčištění chlazení. Po studeném startu občas náhodně nahlásí chybu ventilátoru a za provozu pak je hlučný a má kolísavé otáčky. Prosím o přibližný odhad ceny opravy. Děkuji. Svoz z Mar.Lázní.

HP - ProBook

Notebook potřebuje opravit nebo vyměnit ventilátor včetně vyčištění chlazení. Po studeném startu občas náhodně nahlásí chybu ventilátoru a za provozu pak je hlučný a má kolísavé otáčky. Prosím o přibližný odhad ceny opravy. Děkuji. Svoz z Mar.Lázní.

Microsoft - Surface Pro 4

spanul na zem - kryci sklo se rozsypalo. display i digitizer funguje bez problemu. Prosim co nejdrive, dekuji

umax - visionbook 12wg tab

Stahl jsem čistící program a při jeho použití jsem z počítače odstranil nedopatřením nějaké programy. Ztratil se mi webový prohlížeč a nejde mi do počítače stáhnout jakýkoliv jiný prohlížeč ani otvírat nějaké soubory z internetu. Zřejmě bude muset dojít k přeinstalaci windousu

Microsoft surface - Surface laptop

přestal fungovat touchpad

Surface pro 4 - 5th generation surface pro 4

Dobrý den ,než odešel adaptér surface fungoval normálně. Po zakoupení nového adaptéru se surface nerozjede ani když je na adaptéru připojen.

Umax - wisionbook 12wa flex

rozbité sklo displeje

Microsoft Surface - Microsoft Surface Go 2

Praskly display a plastovy ramecek. Jinak vse funkcni.

UMAX - 14WR plus

Dobrý den, přestala mi reagovat klávesnice,kde je i tlačítko zapnutí,tudíž nejde zapnout, notebook by politý cca před třemi měsíci a přestal fungovat touchpad,což mi až tak nevadí,stejně používám myš,ale ta klávesnice se zapnutím je problem