Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravna Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravna Kindle .

Opravna Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravna Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravna Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravna Kindle jednoduše

Nejenže Opravna Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravna Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravna Kindle se už o vše postará. Opravna Kindle nebylo jednoduší.

Opravna Kindle levně

Opravna Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravna Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravna Kindle - poslední objednávky

nevím - nevím

nenabíjí se

amazon - Kindel

Prázdný displej

amazon - Kindel

Prázdný displej

Amazon Kindle Paperwhite 2 - Paperwhite 2

Po upozornění na nízký stav nabití (15%) jsem ji dal na nabiječku stejně jako pokaždé, ale již se nezačala vůbec nabíjet, naopak klesalo procento nabítí až na nulu.Úplně vybitá baterie, nelze nabít. Čtečku (sponzorovaná verze) jsem zakoupil 24.1.2014 v ČR (Chytré elektro-eshop)a od té doby je denně v provozu. Do dnešního dne maximální spokojenost. Na skoro 8 let slušný výkon a je otázka zda vůbec opravovat. Prosím o sdělení přibližné ceny opravy. Děkuji V.Hyneš.

INDLE PAPERWHITE 3 - INDLE PAPERWHITE 3

Nelze zapnout

Amazon Kindle - Oasis 3 32GB

Pravděpodobně prasklý e-inkoust. Displej se rozsvítí, ale nijak nereaguje a nic nezobrazuje. Po návratu z reklamace se na displeji začaly objevovat černé čáry, ačkoliv stav čtečky nevznikl před reklamací následkem pádu.

Amazon - PocketBook Touch Lux 4

nejde spustit

Amazon New Kindle 2020 černý - Amazon New Kindle 2020 černý

Po pádu nefunguje dotykové ovládání displeje.

Kindle - To bych taky rad vedel

Nefungujici display

4 - 4

poptávám samotný kablík, nebo jeho výměnu Při výměně baterie ve čtečce jsem zničil kablík propojující tlačítka a základní desku.