Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravna Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravna Kindle .

Opravna Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravna Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravna Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravna Kindle jednoduše

Nejenže Opravna Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravna Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravna Kindle se už o vše postará. Opravna Kindle nebylo jednoduší.

Opravna Kindle levně

Opravna Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravna Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravna Kindle - poslední objednávky

Amazon Kindle - 3

USB konektor vadný, kontrolka se při připojení napájecího kabelu rozsvítí a zhasne

Amazon - SY69JL

Nejde spustit

APPLE - No D00901 FCC ID XSX - 1013 IC 896OA

Pristroj nelze nabit. Pokousel jsem se pristroj nabit ze zasuvky i pres pocitac .

KIndle - 3

po delsi nepouzivani je ctecka neoviditelna po pripojeni na pocitac. Take wifi hlasi ze nejde pripojit. nelze tedy ani upgrade sw. jinak vse vypada zcela funkcne. nepomohl ani tovarni reset.

Amazon - Paperwhite 2, bez reklam

Nelze zapnout, zobrazuje se stále vypnutá obrazovka. Při nabíjení svítí diodka. Při podržení zapnutí se diodka pouze 5x rozbliká, ale ničemu to nepomůže. Zkoušel jsem i dlouhé dobití a dlouhé podržení tlačítka.

Amazon Kindle - Paperwhite 3

Pravděpodobně špatná deska, nelze zapnout (tlačítko nereaguje) a při připojení přes USB PC nenalezne

Amazon - Oasis

Uvolněné hlavní vypínací tlačítko. Neustále uspávání a probouzení čtečky.

Fire 7 - D01400

uvolněný napájecí micro USB konektor, čtečka je rozebraná, konektoru chybí 2 krajní piny, takže má jen tři a nejsem schopen najít nový konektor a ani alternativu.

3 - D00901 S/N:B008 A0A0 0484 24B8

slabá výdrž baterie (3 dny), stáří čtečky je 10 let, prosím o nabídku ceny výměny baterie.

Kindle - 4.1.4.

sabá baterie