Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Apple

Produkty Apple jsou stále oblíbenější. Jde však o drahé přístroje a proto se Opravna Apple jistě vyplatí. A je celá řada důvodů proč si vybrat právě u nás Opravna Apple . U jiných servisů nebo opraven se setkáte s nehoráznými cenami, neprofesionálním jednáním a bůhví jestli se Vám přístroj vrátí v pořádku. Na Opravna Apple se můžete spolehnout.

Opravna Apple rychle

Opravna Apple ví, že jste na Váš přístroj zvyklí a potřebujete jej zpět tak brzy jak jen to je možné. Profesionálové u Opravna Apple zvládnou až polovinu oprav na počkání či do druhého dne. Složitější opravy, nebo čekání na neobvyklý náhradní díl může způsobit průtah až tři týdny ale buďte si jisti, že u Opravna Apple děláme maximum aby jsme Vám přístroj opravili co nejdříve.

Opravna Apple po celé ČR

Opravna Apple je dostupný opravdu pro kohokoli. Například můžete přinést Váš přístroj osobně na jednu z našich poboček v centru Prahy. Nebo Vám Opravna Apple nabízí využití jedné z našich zběren v Olomouci, Ostravě, Brně nebo Hradci Králové. Opravna Apple je tu však opravdu pro každého. Stačí říct a my zařídíme odvoz i vracení Vašeho přístroje až domů.

Opravna Apple za hubičku

Levnější Opravna Apple na trhu opravdu nepotkáte. Opravna Apple kupuje náhradní díly jako jsou displeje atp. přímo od výrobců což sráží cenu dolů. Navíc Opravna Apple Vám nabízí dopravu a diagnostiku ZDARMA. Můžete k nám do Opravna Apple jen přijít a nechat si zdarma poradit.

A to není vše! Sami si stanovíte cenový limit Opravna Apple . Ten je pro nás závazný, pokud by Opravna Apple měla limit překročit ozveme se Vám a domluvíme se co dál.
Opravna Apple - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-