Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Easypix

Foto Opravna Easypix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Easypix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Easypix poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Easypix rechle

Foto Opravna Easypix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Opravna Easypix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Easypix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Easypix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Easypix může využít opravdu každý. Foto Opravna Easypix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Easypix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Easypix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Easypix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Easypix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Easypix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Easypix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Easypix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Easypix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Easypix .
Opravna Foto Easypix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-