Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Finepix

Foto Opravna Finepix provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Finepix víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Finepix poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Finepix rechle

Foto Opravna Finepix ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Opravy provádíme co nejrychleji, pokud je to možné i na počkaní u Foto Opravna Finepix . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Finepix potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Finepix - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Finepix může využít opravdu každý. Foto Opravna Finepix funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Finepix platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Finepix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Finepix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Finepix - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Finepix . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Finepix závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Finepix Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Finepix Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Finepix .
Opravna Foto Finepix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-