Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Brno

Foto Opravna Brno provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Brno víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Brno poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Brno - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Brno může využít opravdu každý. Foto Opravna Brno funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Brno platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Brno je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Brno a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Brno - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Brno . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Brno závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Brno Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Brno Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Brno .

Foto Opravna Brno rechle

Foto Opravna Brno ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Brno . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Brno potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Brno - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-