Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Kodak

Foto Opravna Kodak provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Kodak víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Kodak poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Kodak rechle

Foto Opravna Kodak ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Kodak . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Kodak potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Kodak - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Kodak může využít opravdu každý. Foto Opravna Kodak funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Kodak platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Kodak je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Kodak a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Kodak - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Kodak . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Kodak závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Kodak Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Kodak Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Kodak .
Opravna Foto Kodak - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-