Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Finepix Praha

Foto Opravna Finepix Praha provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Finepix Praha víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Finepix Praha poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Finepix Praha - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Finepix Praha může využít opravdu každý. Foto Opravna Finepix Praha funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Finepix Praha platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Finepix Praha je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Finepix Praha a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Finepix Praha - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Finepix Praha. Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Finepix Praha závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Finepix Praha Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Finepix Praha Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Finepix Praha.

Foto Opravna Finepix Praha rechle

Foto Opravna Finepix Praha ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Finepix Praha. Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Finepix Praha potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Finepix Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-