Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Servis fotoaparátů Praha - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů Praha

Servis fotoaparátů Praha provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů Praha víme co s ním.

Servis fotoaparátů Praha - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů Praha vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů Praha potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.

Servis fotoaparátů Praha - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů Praha může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů Praha funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů Praha je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů Praha a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů Praha za hubičku

Na rozdíl od naší konkurence jsme i v době ekonomické krize stlačily ceny na minimum. Je až kupodivu, že si Servis fotoaparátů Praha může dovolit Vám dát dopravu a diagnostiku realizované opravy zdarma. Ano! U Servis fotoaparátů Praha platíte pouze cenu materiálu a samotné opravy. Tohle prostě nenajdete nikde jinde než u Servis fotoaparátů Praha . Tak neváhejte a obědnejte si servis ještě dnes.
Servis fotoaparátů Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-