Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů Kodak Praha

Servis fotoaparátů Kodak Praha si poradí s fotoaparátem jakékoli značky. Nezáleží na tom, jestli je Váš přístroj nejnovější model od Nikon či Olympus nebo se honosí značkou kterou již téměř nikdo nezná. Servis fotoaparátů Kodak Praha zvládne vše.

Servis fotoaparátů Kodak Praha - jednoduše

Objednat si Servis fotoaparátů Kodak Praha nikdy nebylo jednodušší. Stačí věnovat chvilku na vyplnění formuláře z pohodlí vašeho domova. Servis fotoaparátů Kodak Praha se pak postará o vše další. Zařídí dopravu tam i zpět vašeho přístroje k nám. Šetříme tak váš čas a vzhledem k tomu, že dopravu máte od Servis fotoaparátů Kodak Praha smozřejmě zdarma tak i peníze. Nemusíte hledat nejpohodlnější způsob jak si nechat váš přístroj opravit. Servis fotoaparátů Kodak Praha je zkrátka ta nejlepší možnost. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů Kodak Praha - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů Kodak Praha. Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů Kodak Praha závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Kodak Praha Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Kodak Praha Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů Kodak Praha.

Servis fotoaparátů Kodak Praha - bleskově

Servis fotoaparátů Kodak Praha ví, že váš přístroj potřebujete zpět co nejdříve. Proto se snažíme mít na skladě nejčastěji potřebné náhradní díly. Až polovinu oprav zvládne Servis fotoaparátů Kodak Praha na počkání či do druhého dne. Navíc ihned po dokončení zakázky Vás informujeme. Nestane se, že by přístroj u nás ležel zbytečně.
Servis fotoaparátů Kodak Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-