Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů Finepix Praha

Servis fotoaparátů Finepix Praha si umí poradit s každým modelem fotoaparátu. Je jednou zdali jde o moderní kompakt nebo staroučkou zrcadlovku. Servis fotoaparátů Finepix Praha to zvládne. A nejen mechanická poškození ale i softwarové problémy umí Servis fotoaparátů Finepix Praha řešit.

Servis fotoaparátů Finepix Praha - po celé ČR

Servis fotoaparátů Finepix Praha má několik poboček přímo v centru Prahy kde se můžete zastavit a školený personál vám ochotně poradí co s vaším přístroj. Pro mimopražské nebo pro ty co nemají čas nabízíme jedinečnout nabídku - Servis fotoaparátů Finepix Praha zařídí svoz vašeho přístroje a pozor! Zdarma! Vy se nemusíte o nic starat. Vše zařídí Servis fotoaparátů Finepix Praha. Navíc máme sběrny ve všech velkým městech. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů Finepix Praha - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis fotoaparátů Finepix Praha. Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis fotoaparátů Finepix Praha závazný. Pokud by se měl překročit, Servis fotoaparátů Finepix Praha Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis fotoaparátů Finepix Praha Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů Finepix Praha.

Servis fotoaparátů Finepix Praha - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis fotoaparátů Finepix Praha vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis fotoaparátů Finepix Praha potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis fotoaparátů Finepix Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-