Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů Lumix Praha

Servis fotoaparátů Lumix Praha si poradí s fotoaparátem jakékoli značky. Nezáleží na tom, jestli je Váš přístroj nejnovější model od Nikon či Olympus nebo se honosí značkou kterou již téměř nikdo nezná. Servis fotoaparátů Lumix Praha zvládne vše.

Servis fotoaparátů Lumix Praha - po celé ČR

Opravit přístroj u Servis fotoaparátů Lumix Praha může opravdu kdokoli. A jistě toho nebudete litovat. Přístroj nám můžete donést osobně přímo do jedné z našich poboček v cetru Prahy nebo sběren v Olomouci, Brně, Ostravě nebo Hradci Králové. Servis fotoaparátů Lumix Praha však vychází vstříc i ostatním. Nabízíme dopravu zcele zdarma odkudkoli z ČR. Takovou nabídku najdete pouze u Servis fotoaparátů Lumix Praha. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů Lumix Praha - lecino

Pouze Servis fotoaparátů Lumix Praha vám nabízí dopravu a diagnostiku zdarma. Navíc Servis fotoaparátů Lumix Praha odebírá náhradní díly přímo u výrobců a tak si můžete být jisti, že levněji než u Servis fotoaparátů Lumix Praha to prostě nejde. Navíc, aby jste si byli jisti že pokud Vás překvapíme tak to bude mile, má pro vás Servis fotoaparátů Lumix Praha možnost stanovit si cenový limit na opravu který rozhodně nepřekročíme. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis fotoaparátů Lumix Praha.

Servis fotoaparátů Lumix Praha - na počkání

Servis fotoaparátů Lumix Praha má vše potřebné nachystané a tak oprava trvá opravdu jen nezbytně dlouhou dobu. Víme, že potřebujete váš fotoaparát zpět co nejdříve. Servis fotoaparátů Lumix Praha vaši zakázku opravdu nebude protahovat. Obědnat si Servis fotoaparátů Lumix Praha můžete ihned pomocí formuláře. Servis fotoaparátů Lumix Praha nikdy nebylo jednodušší.
Servis fotoaparátů Lumix Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-