Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů Ixus Praha

Servis fotoaparátů Ixus Praha si umí poradit s každým modelem fotoaparátu. Je jednou zdali jde o moderní kompakt nebo staroučkou zrcadlovku. Servis fotoaparátů Ixus Praha to zvládne. A nejen mechanická poškození ale i softwarové problémy umí Servis fotoaparátů Ixus Praha řešit.

Servis fotoaparátů Ixus Praha - bleskově

Servis fotoaparátů Ixus Praha ví, že váš přístroj potřebujete zpět co nejdříve. Proto se snažíme mít na skladě nejčastěji potřebné náhradní díly. Až polovinu oprav zvládne Servis fotoaparátů Ixus Praha na počkání či do druhého dne. Navíc ihned po dokončení zakázky Vás informujeme. Nestane se, že by přístroj u nás ležel zbytečně.

Servis fotoaparátů Ixus Praha - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů Ixus Praha může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů Ixus Praha funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů Ixus Praha je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů Ixus Praha a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů Ixus Praha za hubičku

Na rozdíl od naší konkurence jsme i v době ekonomické krize stlačily ceny na minimum. Je až kupodivu, že si Servis fotoaparátů Ixus Praha může dovolit Vám dát dopravu a diagnostiku realizované opravy zdarma. Ano! U Servis fotoaparátů Ixus Praha platíte pouze cenu materiálu a samotné opravy. Tohle prostě nenajdete nikde jinde než u Servis fotoaparátů Ixus Praha. Tak neváhejte a obědnejte si servis ještě dnes.
Servis fotoaparátů Ixus Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-