Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Praha

Foto Opravna Praha provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Praha víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Praha poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Praha rechle

Foto Opravna Praha ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Praha . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Praha potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Praha - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Praha může využít opravdu každý. Foto Opravna Praha funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Praha platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Praha je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Praha a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Praha - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Praha . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Praha závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Praha Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Praha Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Praha .
Opravna Foto Praha - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-