Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Most

Foto Opravna Most provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Most víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Most poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Most - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Most může využít opravdu každý. Foto Opravna Most funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Most platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Most je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Most a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Most - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Most . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Most závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Most Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Most Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Most .

Foto Opravna Most rechle

Foto Opravna Most ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Most . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Most potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Most - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-