Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Liberec

Foto Opravna Liberec provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Liberec víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Liberec poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Liberec rechle

Foto Opravna Liberec ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Liberec . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Liberec potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Liberec - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Liberec může využít opravdu každý. Foto Opravna Liberec funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Liberec platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Liberec je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Liberec a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Liberec - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Liberec . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Liberec závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Liberec Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Liberec Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Liberec .
Opravna Foto Liberec - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-