Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Mělník

Foto Opravna Mělník provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Mělník víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Mělník poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Mělník rechle

Foto Opravna Mělník ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Mělník . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Mělník potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.

Foto Opravna Mělník - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Mělník může využít opravdu každý. Foto Opravna Mělník funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Mělník platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Mělník je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Mělník a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Mělník - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Mělník . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Mělník závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Mělník Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Mělník Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Mělník .
Opravna Foto Mělník - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-